Kedi Evi Konusunda Öneride Bulunabilecek Var Mı?

Kedime kedi evi almak istiyorum. Yerim çok yok ince uzun modellerden almak istiyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı? Ya da alabileceğim bir site falan biliyor musunuz?

8 CEVAP

Mrtkaytan

Bence kedi evi almayın veterinerimle de ve kedi besleyen kisilerle görüştüğümde herkes almıs ve kedi ara sıra gidip orda durmuş onun dışında zaten kediniz her yerde yatacaktır.. eve boşuna masraf yapmayın

ZehraBulutt

Bütçeniz nedir bilmiyorum ama ben *******'tan catherine modelini indirimle 400 tl'ye aldım. Dediğiniz gibi ince uzun bir model, köşe olduğu için çok az yer kaplıyor .Kedim en tepesinde yatmaya bayılıyor. *******'ta indirim vardı en son baktığımda, bir bakın isterseniz.

Galiba kaldırılmış sitede bulamadım. Ara ara kontrol edip tekrar bakarım. Teşekkür ederim.

ZehraBulutt

Evet ben de baktım şimdi. Çok az model kalmış. Ardarda çok indirim yaptılar, stok eritiyorlar galiba. Puanlarınız aralıkta son bulacak diye bir mail de attılar geçen gün. Yeni yıla gireceğiz diye mi öyle acaba, yoksa Türkiye'den çekiliyorlar mı. Öyleyse üzülürüm sevdiğim bir siteydi.

Puan sistemini kaldırmışlar anladığım kadarıyla. Yakın zamanda puanlarımı harcadım ben de bu yüzden. Çekilmezler bence ama puan sistemi iyi oluyodu. Onun kaldırılmasına üzüldüm baya.

Fatiko

Merhaba ben çok uyguna veriyorum 1.90 boyunda ağaç ev. Kedim çıkmıyor bende satıcam isterseniz özelden yazın bana.

Ben daha kısa birşey bakıyorum 1.60 gibi yine de teşekkür ederim.

pinarcaya

Benim kedimin de kedi agaci var. *******tan indirimden almistim. En sevdigi yerlerden biri orasi.