Kedim Çok Kaçıyor Ve Korkuyor

Kedim eve ilk geldiğinden beri miyavlıyove dışarı çıkmak için sürekli kaçıyor ve çok korkuyor onu taşımayla geçirmeyi denedim ama malesef tasmadan korkuyor bir türlü alışamadı bize yardımcı olabilirseniz sevinirim bu sorunu çok geç olmadan halletmek istiyorum

6 CEVAP

Baya yanlış yazılmış özür dilerim telefonun otomatik düzeltmesi yüzünden
Taşıma: tasma
Miyavlıyove: miyavlıyo
Geçirmeyi: geçirmeyi
Gerçekten özür dilerim

jingjing

Kediniz kac yaşında ? Ve nerden sahiplendiniz ?

goldenlab

küçük yaşında ise ona komut verin ve sürekli sevip onun güvenini kazanın

TATA4242

Hiç bir problem yok,bunların olması gayet normal,eğer evinize yeni geldiyse,alışma süreci içerisinde bunları yapar.1 ay sonra sizinle bile uyumaya başlar,merak etmeyin.Eğer yeni sahiplediğiniz yetişkin bir kediysede bu geçerli,yavru kediysede,yalnız inşaAllah 2 aylıkdan küçük değildir.

Cevaplarınız için çok teşekkürler bu arada kedim 3 buçuk aylık ve bir arkadaşımın kedisinin yavrusu❤

jingjing

O zaman alışır zamanla , bazı kedilerin karakter gereği daha çekingen oluyor . ama ellinizle ödül maması ile onun güvenini kazanabilirsiniz . bende çok işe yaramıştı =)