Veterinerler 2020 Zammı?

Mrtkaytan

Bugün tırnak kestirmeye gittim bedava kesti tanıdık veteriner. fakat ücret tarifleri artıyormuş tırnak kesim 50 tl olacakmış, iç dış parazit 120-130. Kısırlastırma falan artacakmış Aralık öncesi halledin asılarınızı

22 CEVAP

bademthecatt

Nisan Bursa’da 80 100 e yapan yerlerde var 60 ı unut bıktım be bu zamlardan:D

Ben kendim yapacağım zaman veterinerimden alıyorum, daha uygun oluyor ve kaşeleri kendisi vuruyor

BalliBadem

Orası kazık olmasın

Mrtkaytan

Kazık değil büyük illerdeki veteriner fiyatlarına bakın :)

Siz hangi ilde yaşıyorsunuz iki katı zam mı gelecek bence abartmış biraz söyleyen kişi. İç dış parazit büyük şehirlerde bile en fazla 60 lira bence zamlardan sonra en fazla 90 olur.

İç dış beraber 120dir diye düşünüyorum, ben ikisine toplam 100-105 ödüyorum şu an

Mrtkaytan

Evet iç dış 120 -130 .. Bursa’da yaşıyorum merkezde bütün veterinerler böyle

Ankara’da ben de iç+dış 70’e yaptırıyorum. Benim gittiğim yer yeni açıldı acaba o yüzden mi böyle fiyatlar yoksa normali mi bu bilemedim.

Arkadaşlar iç dış parazite 100 lira falan veriyorsanız aşılara kaç lira veriyorsunuz :). Dış parazit damlasını ve iç parazit hapını alıp evde yapın bari dış parazit damlası 35 iç parazit hapı 20 lira en fazla burda :). Büyük şehirde kedi bakmak bu kadar masraflı mıymış ya

Mrtkaytan

Karma aşılar 100-120 lösemi 120 falan .. aynen en sonunda iç dış parazit damlaları kendim alcam

lwb

Karma aşıyı yanlış hatırlamıyorsam bu sene 80 tlye yaptırdım

bademthecatt

Evet gerçekten masraflı iç dış 80 karma 100 kuduz 80 lösemi 100 zamlı nasıl olacak acaba yandık Bursa fiyatları bu

yck

İçin dış paraziti kendimiz yaptığımızda karneye çıkartma imza kaşe işini nasıl hallediyorsunuz

Yuusuft

Ankarada yaşıyorum tırnak kesimi için 10 tl diğer tüm aşıları içinse 50 60 lira arası ödeme yapıyorum

bihtercik

bizim burada 4 kilo altı 45 üstü de 55 tl