Kedi Çiş Sorunu

jingjing

Dişi kedim 4-5 aydan beri kumunun dışında çiş yapmaya başladı. Başta sadece lavaboya yapıyordu şimdi yataga ( hep ayni noktaya )ve duvara da yapmaya basladi. Kısırlaştırma için bağışıklığın artmasini bekliyoruz.
Kedimin yataga çiş yapmasini nasıl engeleyebilirim ? Kokuyu ne ile temizliyorsunuz ? Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

1 CEVAP

Aminto

Sürekli kumuna götür kumu çok yakınında olsun ben elimde kumla peşinden dolaşıyodu birazda olsa işe yaradı. Neyle silersen yine gelir yapar ben yıllarca uğraştım kısırlaştırdım o zaman kurtuldum. Ama hala arada yapabiliyor lavabo içine. 5 yaşında oldu hala inat :)