Anestezi Alan Kediye Parazit Damlası Damlatılır Mi?

Dilaratopal

Sokakta bulduğum bir kediyi veterinere götürdüm tedavi ettirdim. Anestezi aldığı için evime almam gerekti. Ense damlası damlatsam bir sorun olur mu acaba?

5 CEVAP

Dilaratopal

Haklısınız. Teşekkür ederim☺️

srplzngl

Yakın zamanda kısırlaştırdığım 5 aylık özgür kediye aynı gün içerisinde karma aşı, kuduz aşısı, iç-dış parazit ve operasyon yapıldı. Tabii bu zorunlu bir durumdu. Aceleniz yoksa 24 saat beklemek daha iyi olur diye düşünüyorum.

winsti

Size bir önerim var google’da veteriner 7/24 yazın arayın bu saatte bile görüşme şansızın oluyor ama siz birkaçtanesini arayıp bilgilerini karşılaştırın aslında aradıklarım doğru bilgi verdi ama kedim öldüğü için kimseye güvenemiyorum artık

Dilaratopal

Ne yapmam gerekiyor çok kararsız kaldım. Evde zaten bir kedim var hemen de sakat ayağıyla sokağa bırakmak istemiyorum diğer kediyi ne yapacağımı şaşırdım gerçekten. Öneriniz için çok teşekkür ederim. Başınız sağolsun çok üzüldüm:(

lwb

anesteziden sonra bağışıklık düşüklüğü söz konusuysa dış parazit ağır gelebilir,nitekim bir zehir