Kedimin Dudağında Yaralar Çıktı İştahı Gayet Yerinde Ama Gün Boyu Uyuyor Ve Kendisini Hiç Yalamıyor

berfinbenli

Arkadaşlar kedim 2 gün önce kaçmıştı 1 hafta sonra geldi dudağında yaralar meydana geldi çok halsiz Tüm gün boyu uyuyor ama iştahı gayet yerinde kendini hiç yalamıyor dudağından dolayı olduğunu düşünüyorum ne iyi geleceğini de bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim

1 CEVAP

ZehraBulutt

Ağız içinde yaralar virüs kaynaklı hastalıklarda görülebiliyor. Eğer böyle bir virüs kaptıysa bağışıklığı da düşer, bir veterinere gösterin bence.