Kedi İdrar Kokusu

Sibelcakil

8 aylık erkek kedim var ve son 2 aydır idrarı çok ağır kokuyor. Kumda biraz dursun hemen koku soruyor etrafı. İdrara günde 4 5 kere çıkıyor, suyu küçüklüğünden beri seviyor yaparkende miyavlamıyor. Her şey normal yani. Ben de sağlık sorunundan yinede korkuyorum. Yoksa kızgınlıktan mı?

3 CEVAP

ZehraBulutt

Ergenliğe girdikleri zaman erkek kedilerin idrarı ağır kokmaya başlar. Normal bir durum.

iameceevans

Benim de kedim erkek ve aynı sizin gibi ağır kokuyor. Bu normal durum erkek cinsiyetinden kaynaklı. İnsanlarda da aynı böyledir endişe edecek durum yok. İsterseniz kokuyu daha bastırıcı kumlar alabilirsiniz ya da tuvaleti açıksa kapalı bir tuvalet alabilirsiniz

Sibelcakil

Tuvaletimiz kapalı ama kapağını kapattırmıyor maalesef :/// bu ara yerlerde de görüyorum... kendisi de zaten gidiyor kokluyor orayı kokuyu alamasam bile belli ediyor sağolsun