Kedimiz Çok Durgun Uyumak İstiyor

8 aylık kedimiz sütlü adı.Başta küçüğü ile anlaşamıyordu artık araladı iyi dün akşamda kovalamaca oynadılar bu sabah kedimiz yavrunun kutusuna girmiş orada uyuyordu karnına dokununca bağırır gibi ses çıkardı canı yanıyor ama anlayamadık biraz kuru mamasını yedi ama dinlenmek istiyor uyuyor durgun sebebi kedimiz kısırlaştırıldı yazın ondan dolayı ağrısı olabilir mi?

8 CEVAP

Ben bilmiyorum veterinere götürmeyi şu klişeden vazgeçin imkanımız olmayabilir sokağa mı atayım bir canı.

Ben de çok büyük bir sıkıntısı olduğunu sanmıyorum. En kötü ihtimalle soğukta kalmıştır karnı ağrıyordur gaz çıkarınca geçer :).

TATA4242

Merhaba kedinizin yatma şekline göre,sağlığını gözetleyebilirsiniz.Fotoya baktığımda hiç bir problem görmüyorum,aksine aileye ve eve alışmış bir ev kedisi modunda.Evde kuyruğu dik olarak,soru işareti gibi geziyorsa tadından yenmez.Kediler bazen 18 saat bile uyur.Ayrıca yemek yediyse ve su içtiyse, kendi bakımını yapıyorsa,idrarı normal şekilde ise,emin olun problem yoktur.

Daha iyi önerisi ya da durumu yaşayan arkadaşlar varsa yazabilir

Götürme imkanımız olsa burada neden cevap arayayım bilgi arıyorum bu konuda

surpriz

yavrunun kutusuna girmesine ne demeli peki. çok şeker.. ben çok endişelenecek bir şey görmedim. belki o an ona dokunulmasını istememiştir. bence bazen yalnız kalmak istiyorlar. yazın kısırlaştırma yaptırdığınızı söylemişsiniz. hayvanlar çabuk iyileşiyorlar. bence sıkıntı olsaydı şimdiye kadar baş gösterirdi

Teşekkür ederim şuan yemek yiyor keyfi yerine gelmeye başladı biraz daha iyi durumda

beautifulcat

Acilen veteriner hekime götürmelisiniz.