Burnundaki Leke

Aermia

Yaklaşık 2 haftalık sokaktan bulduğum bir kedi var ilk iş hemen veterinere götürdüm gayet sağlıklı olduğunu söyledi ama daha çok küçük olduğu için aşı yapmadı yarın yada öbürüsü gün tekrardan veterinere gidicez ama bu sabah burnunda bi leke farkettim sizce bu nedir ?

7 CEVAP

Doğum lekesidir

Aermia

Bu sabah belirdi ama ..?

Gsima

tam belli değil ama tahriş olmuş olabilir bir krem sürmen faydalı olabilir çok mühim bir şey değil gibi burdan bakınca bebek kremi sürebilirsin klinikten alamazsan

Aermia

hafif şişmiş galiba

Gsima

kesin vet e götürün apse olabilir

valeri123

veterinere götürün en iyisi

Aermia

Veterinere goturduk tahris olmustur