Kedim Garip Davranıyor

Gulcnztrk08

Kedim son günlerde garip davranmaya başladı durup dururken odalara koltuğun arkasına kaçmaya başlıyor başta ağzını açmıyordu düşündük ki dişi ağrıyor ertesi gün veterinere götürdüm kedinin birşeyi olmadığını söyledi antibiyotik ağrı kesici verdi ağzına bugünde bu akşam aynı hareketi yine yaptı niye böyle yapıyor ağzında bir sorun olduğunu düşünüyorum;(

4 CEVAP

Anonymus552223

Birseyi yoksa neden antibiyotik vermis ki

Evde bir değişiklik olduysa ya da misafir falan geldiyse ondan yapıyordur.

Neon18

sana şöyle birşey söyleyim geçen günlerde bunu bende yaşadım şöyle birşey düşünüyorum her zamanki gibi oyun oynuyorduk kedimle faresini atıyordum alıp bana getiriyordu bende tekrar atıyordum oynuyorduk biraz uzağa attım buzdolabının dibine oda hızlıca koşarken kafasını çarptı sanırım böyle bir durumda bazı kediler farklı düşünüyor canı yandı ve bunu benim yaptığımı düşündü gitti sonra kanepenin arkasına oturdu yanına gittikçe küsmüş gibi kaçtı yavaş yavaş tekrar sokuldum yanına 1 gün sonra gene kendine geldi üstüne gitme istersen onun hoşuna gidicek şeyler yapmaya çalış ödül maması güzel yiyecek vs yavaş yavaş sokul yanına sen farketmeden korkmuştur birşeyden

Gulcnztrk08

Ya daha önce olan birşey oluyor yine yanağı şişmişti ve onu kaşıyarak patlatmıştı onu geçirdik şimdi yine aynı yer şişmiş ve demin patlatti kan aktı ya bence orada birşey var ya kurtcuk filan mı var kaşıyor canı acıyor ya oyüzdende biryerlere kaçıyor