Hills Vet Essentialsı Önerir Misiniz??

Kyliesmom

Bugün veteriner tarafından önerildi fakat internetten bulunmayan bir mama. Özellikle kış da geldi hastalanmaması için almayı düşündüm fakat kullanan varsa yorumlarınızı bekliyorum :)

3 CEVAP

Kedinin bir sağlık sorunu yoksa özel veteriner mamalarından yemesine gerek yok diye düşünüyorum. Kışın bağışıklığını güçlü tutmak adına viyo reinforces, c vitamini gibi şeyler kullanabilirsiniz.

BalliBadem

Siz bilirsiniz ama ben onun yerine kedi vitamini verirdim

Bcanaydn

Ben kullanıyorum kısırlaştırdıktann sonra başladık memnunum extra vitamin macunu tüyleri için destekleyici tablet veriyorum