Mama Değişimi

semih85

Merhabalar, uzun zamandır nd marka mama kullanıyoruz ve çok memnunuz ama bir süredir iştahla yemiyor hatta mecburen yyiyor diyebilirim. Şimdi size sorum şu mamayı değiştirmeli miyim? Değiştirme durumunda hills düşünüyorum fakat hills in dışkı kokusunu baya artırdığını okudum. Kullananlar var ise yardımcı olmanızı rica ederim. Sevgiler..

3 CEVAP

Catloveerr

N&d hills'den daha iyi. Hills'in içeriğinin fiyatına göre o kadar iyi olmadığını duymuştum. Yaş mama yedirebilirsiniz. Advance kısır somonlu deneyebilirsiniz. Hindilisi de var. Sürekli dönüşümlü yaparsanız sıkılmaz diye düşünüyorum

Sselin1

Mamayi degistirmek yerine cesidini degistirebilirsiniz. Kediler de bizim gibi sürekli ayni seyi yemekten sıkılabiliyor. Ben iki cesit mamayi dönüşümlu olarak veriyorum. Ya da yas mamayla cesitlilik sagliyorum. Mesela Tavuklu N&D kullaniyorsaniz baliklisini alip deneyin bence.

semih85

Kedim kısır ve iki çeşit nd kısır mama var biz bıldırcınlı olanını kullanıyoruz. Tavuklu olanı da kullandım onu hiç sevmiyor. O yüzden marka değişimi düşündüm.