Köpek Maması Önerisi

Musacebi

Yeni bir köpek sahiplendim 2 yaşında erkek ve kısır hangi mamayı kullanmalıyım önerisi olan var mı ?

3 CEVAP

devrmcnar

biz pro choice kullanıyoruz ama hangi çeşidi kullanmamız gerektiğine köpeğimin özelliklerini belirterek karar verdik, atlaspet ile iletişime geçerseniz yardımcı olucaklardır, denemeniz için numune ve indirim kodu da gönderiyolar

Sselin1

N&d düşük tahilli kullanabilirsiniz büyük paketleri icerigine göre bayagi hesapli oluyor. Güzel bir mamadir.

serkantugan

Benim önerebileceğim Natures Protection Light Sterilised Köpek Maması var. Bunu deneyebilirsin.