Lütfen Yardım Edin

sengulabdl

Ne yaptıysam yavrumu tuvaletini yapması gerwken yere alıştıramadım lütfen yardım edin 2.5 aylık terrierim var

7 CEVAP

Profopet

köpekler kolay kolay tuvaleti yapması gereken yere yapmaya alışmaz. soraya sevdiği bir şeyi koyarsan tuvaleti gelince oraya belki gidebilir :\

Gsima

Gazte yardımıyla veya yaptırmak istediğin yere dışkısını koy oraya yapması gerektiğini anlar

Profopet

aynen

izzy

2.5 ay erken ama kasları daha malum dışarı alisturin günde 10 kere indirin ve çiş kaka yaptıkça ödül maması verin 1 hafta sonra 7 ye dusurun 5 e 3 dusurun en kolay yol budur ama kasları büyüdükçe tutmaya el verisli hale gelir ödül mamasi veya her hangi bisey dogru yaptığını anlamasina yardimci olur gazete her köpekte ise yaramıyor benimkinde yaramadı çiş damlasi dln almistim nafile en saglam yontem bu suan 3 kere indiriyoruz kesinlikle eve yapmıyor artik

Deathless

izzy e katiliyorum. Kesinlikle odul mamasi kullanmalisiniz. Tuvaleti geldigi zaman zaten hareketlerinden anlayabilirsiniz diye dusunuyorum. Hemen yapacagi yere goturun ve yaptiktan sonra odul mamasi vererek onu sevindirin. Ve ona guzel seyler soyleyerek yaptiginin dogru birsey oldugunu sevginizle hissettirin :)

AylinMaya

Uyandıktan sonra oyundan sonra su içtikten hemen sonra yapmasınu istediğiniz yere götürüp bekleyin başka yere yaparsa sirkeyle silin koku kalmasın bizim kız 1 haftada öğrendi ama yine kaçırabiliyo bazen 4 aylık

AylinMaya

Uyandıktan sonra oyundan sonra su içtikten hemen sonra yapmasınu istediğiniz yere götürüp bekleyin başka yere yaparsa sirkeyle silin koku kalmasın bizim kız 1 haftada öğrendi ama yine kaçırabiliyo bazen 4 aylık