Kedimin Ağzındaki Salya Ve Dışarıya Cikarttigi Dil

siyahbeyaz91

benim yaklaşık 6 yada 7 aylık erkek kedim var doğduğundan beri besliyorum evde beslemiyorum bahçede besliyorum 2 gün önce onu bahçede sevmeye gittiğimde ağızından salyalar akıyordu peçeteyle sildim şimdi ben misafirlikteyim haberi yeni aldım kedim dilini dışarıya çıkarmış yaninda kardeşiyle yatıyormuş bu neye işaret eder? kardeşine hastalığı geçer mi ? hastamı? ciddi bir şey mi ? neyden kaynaklanıyor? ne yapmam lazım? veterinere götürürsem ücreti ne kadar tutar yazar mısınız acilen?

6 CEVAP

nhazalsahin

Merhabalar kedinizin salya akıtma şikayeti geçti mi acaba ne yaptınız aynı şikayetler benim kedimde de başladı bugün veterinere götürdüm ama ciddi bir şey görünmüyor dedi

Fng33

ağız kokusu yok Tuğba hanım.

Fng33

Hazal hanım siz bir çare bulabildiniz mi? bende veterinere gittim ama bir çözüm bulamadılarç

tugbasultann

Ağzında koku var mı? Varsa ağız içinde yara olabilir. Benim sokakta baktığım bir kedimde bu rahatsızlık vardı, üç tane ilaç verdi ilaçlar ortalama 150 TL tutuyor.

nhazalsahin

Merhaba ben kedimize bol bol c vitamini verdim yaş mama verdim veterinerimiz kimyasal deterjan çamaşır suyu gibi toksik maddeler yalamış olabilir demişti ama çok şükür şuan geçti gitti umarım sizinki de hemen geçer

Fng33

Merhaba, sanırım zorla iç parazit hapı içtiği için oldu. Dünden beri düzeldi. Sindirime yardımcı mama aldım. Yemek yedi. Kusma bitti bugün de tuvalete çıktı şükür. Cvabınız için teşekkür ederim. 🐈