Virbac Kopek Mamasi Kullanan Var Mi?

mathilda23

daha onceden virbac kullanan ve memnun olan var mi cokca yere baktim hakkinda hic bir kullanici yorumu gormedim cok merak ediyorum , kizim cok mama seciyor diye veteriner onerisi uzerine almistim 1 paket kullandik basta bayagi severek yedi sonra her mamaya yaptigi gibi onuda yemeyi birakti

4 CEVAP

mathilda23

forumda kullanan herkes kedi sahibi kopek sahibi icin bir bilgi mevcut degil

gndtarik

ilk defa duyduğum bir marka, içeriğini atarsanız yardımcı olabilirim

BalliBadem

Eskiden bi forumda çok konuşulmuştu kullananların hepsi memnundu

mathilda23

Composition :
Dehydrated pork and poultry proteins, Rice (min. 4%), Animal fats, Peas, Hydrolysed pork and poultry proteins, Potato starch (min. 4%), Lignocellulose, Faba bean hulls, Minerals, Linseed, Beet pulp, Psyllium fibre (Plantago (L.) spp.), Brewers yeast, Fructooligosaccharides, Lactobacillus acidophilus, Chondroitin sulphate.

VETERINARY HPM™ does not contain any artificial colours or flavours.

Analytical constituents :
(% as fed)
Moisture
9 %
Protein
34 %
Animal to vegetable protein ratio
86/14
Fat
17 %
Minerals
7.5 %
Crude Cellulose
5 %
NFE *
27.5 %
Starch - Read more +
21 %
Calcium
1.3 %
Phosphorus
1.1 %
Sodium
0.5 %
Omega-6
2.2 %
Omega-3
0.8 %
ME** calculated
370 kcal/100g

  • Nitrogen Free Extract: available carbohydrate

** Metabolisable Energy

Added Vitamins :
Vitamin A
11 000 IU/kg
Vitamin D3
1 100 IU/kg
Vitamin E
570 mg/kg
Vitamin B1
3.8 mg/kg
Vitamin B2
11 mg/kg
Vitamin B3
30 mg/kg
Vitamin B5
26 mg/kg
Vitamin B6
3 mg/kg
Vitamin B9
0.48 mg/kg
Vitamin B12
0.062 mg/kg
Choline
740 mg/kg
Taurine
1500 mg/kg
Added Minerals :
Copper
15 mg/kg
Iron
25 mg/kg
Iodine
1.1 mg/kg
Zinc
120 mg/kg
Added Functional ingredients read more + :
Bentonite
0.5 %
Pasteurised Lactobacillus acidophilus
7 mg/kg
L-carnitine
330 mg/kg
Pentasodium triphosphate
0.7 %