Maltese Terrierim Var Gözlerinin Altındaki Koyu Lekeyi Nasıl Giderebilirşm

AylinMaya

Sürekli göz yaşından sanırım mayanın gözlerinin altında kahve rengi lekeler var sürekli siliyorum ama bir gün siilmedim mi yine aynı oluyor konuyla ilgisi olan yardımcı olabilirmi?

4 CEVAP

Puppy730

Benim oğlumunda aynı sıkıntısı vardı. Veteriner göz damlası ve gözünün altındaki lekeleri silmek için losyon verdi. Çok şükür geçti artık silmeme gerek yok. Göz akıntısından dolayı dedi veteriner.

AylinMaya

Benim veterinerimde çay posasıyla sik dedi fakat bu kezde lekeler çoğaldı çayın renginden dolayı iyice karardı kullandığınız damlanın markası nedir bir danışabilirim vet'e

AylinMaya

Benim veterinerimde çay posasıyla sik dedi fakat bu kezde lekeler çoğaldı çayın renginden dolayı iyice karardı kullandığınız damlanın markası nedir bir danışabilirim vet'e

izzy

Puppy730 losyonun adını paylasabilirmisiniz zira bende ayni dertten muzdaribim