Yavru Kedi Aşısı

Raubeyaz

Kediler kaç aylık olduktan sonra aşıları başlıyor ve mavi renkte olan pasaportları nasıl çıkarılıyor?

3 CEVAP

Siyammm

Pasaport hakkında bilgim yok
2 aylıkken parazit aşılarıyla başlıyor

Deliladilan

veterinere gittiğiniz ilk gün karne (mavi pasaport) çıkarttırabilirsiniz ufak bir ücreti var

surpriz

ben sokakta doğmuş bir kedi sahiplendim. veterinerle ilk karşılaşmasında 30-35 günlük olduğunu söylemişti. o gün iç dış parazitlerini yaptı ve sonraki takip eden her hafta aşılarını yaptı teker teker. sanırım aşıya başlama zamanı da aşıların arasındaki geçmesi gereken zaman da veterinerden veterinere değişiyor