Kedide Dis Degisim Doneminde Salya Akar Mi?

izmir_pet

3-4aylik kedilerde dis degisim doneminde salya durumu gorulebilir mi? Bu durumu yasayan var mi acaba?

4 CEVAP

Siyammm

2 aylıkken kesimden almıyordu eğer akacak kadar değilse bence sorun değil uyurken girilebilir fakat fazlaca alıyorsa veterinize danışın

lwb

Diş değiştirmede ağız kokusu olabilir ama salya kendi kedimde de gözlemlemedim duymadım da,genelde diş sağlığı problemlerinde görülüyor diye biliyorum

izmir_pet

@lwb cok tesekkur ediyorum sizede. Gecmesse veterinere gidicez ve agzini acip bakmaya calisicam artik

izmir_pet

Cok tesekkur ediyorum,sadece agiz cevresinde goruluyo, akicak derecede dgl. Dediginiz gibi normal oldugunu saniyorum ama yasayan varsa tabiki ogrenmek isterim, biraz evhamliyimdir:) veterinere de yeni gittigimizden bir iki hafta gecmesini istedim, duruma gore bakicam..