Kedim Kakasını Yapmıyor

07emn

kedimi sahipleneli 3 gün oldu ve 3 haftalık bir yavru geldiğinden beri pastörize inek sütünü ılık suyla karıştırıp besliyorum ve geldiğinden beri hiç tuvaletini yapmadı diğer aktiviteleri güzel ama karnı sanki biraz şiş gibi dün veterinere götürdüm bazı kediler kendisi Yakar dediler açıkcası çok güvenemedim. Islak Pamukla yavaş dairesel hareketlerle poposunu okşuyorum ama ondanda hoşlanmıyor. Ne yapabilirim?

16 CEVAP

Lynda

inek sutunu sindiremez kediler. Ileride yine problem yaratir. Veterinerden birseyler temin etseniz iyi olur , olmadi yas mama verin. Ama anne sutunun yerini tutmaz tabiki. Saglikla buyutun kedinizi.