Kedi Maması

Arkadaşlar kedim 8aylık kısırlaştıracağım ve kısırlaştırılmış mama vereceğim fakat yetişkin maması gibi mi oluyor bilgisi olan var mı ya da yavru kedi mamasıyla birlikte karıştırıp versem sorun olur mu ? Appettite aldım üstünde genç veya yetişkin yazmıyor

3 CEVAP

erenozcan

kedimi kısırlaştırdığımız ben de appettite denedim fakat kilo ve sindirimde bazıcproblemler yaşadık, sonrasında brit care missy markasını önerdi veterinerimiz çok memnunum içeriği de oldukça zengin ve dengeli, bir araştırmanızı öneririm

Siyammm

Karıştırıp ta verebilirsiniz zararı olmaz diye düsünüyorum

BalliBadem

Yavru ve kısır karıltırılabilir hatta daha iyi olur yetişkinliğe kadar kilo sorunu olmazsa yetişkin olunca erkek olduğu için yetişkin ve kısır da karıştırılabilir ama erkek kedilerde kısır mama kullanmamak sorun yaratıyor