Merhaba ,Köpeğim Sabah Koyduğum Suyu Ve Mamayı Akşam Geç Saatlerde Yiyor.tuvalet Problemi Oluyor .

akşam işten saat 18:30 gibi geliyorum ve 19:00 gibi dışarıya çıkarıyorum.Sabahta 8:00-8:30 gibi çıkıyor.Gün içinde yemesini nasıl sağlayabilirim

5 CEVAP

Siyammm

Merhaba evde biri varsa belli öğünlerde (yetişkinse iki öğün yeterli)mama su koyup 20-25 dk sonra kaldırmalı belki çözüm olur.

Merhaba bende sizin gibi problem yaşıyordum.Geçen girdiğim bir sitede farkettim ve baya araştrıma yaptım.Bir ürün varmış siz dışarıdayken evde kalan hayvanımızın(bebeğimin) belli aralıklarla mama ihtiyacını karşılayabiliyormuşuz.

Merhaba ,
Öncelikle ilginiz için teşekkür ederim.
Ancak akşama kadar yalnız kalıyor.Bende o nedenle kaldıramıyorum.Akşamda hemen çıkartıyorum dışarı .Akşam tabi saat 8-9 civarı acıkmış oluyor artık ve yiyor içiyor.Ne yapacağımı bilemedim.

Siyammm

Rica ederim keşke benim soruları masa cevap verilse;)
O zmn şöyle bir şey yapın(eminim işe gitmek için erken kalkıyorsunuzdur) sabahlarıda 10-15 dk yavaş koşu veya yürüyüşe çıkartın
Bu onu yormuş olacaktır ayrıca yiyecek saati alışkanlıktır akşam yemeğini az verebilirsiniz aç kalmayacağı kadar böylece sabaha daha acıkmış olacak aklıma gelenler bunlar

çok teşekkür ederim