Hipoalerjenik Mama Tavsiyesi

betulsanar

1 yaşındaki köpeğim için hipoalerjenik mama arayışım var, kullanıp memnun olduğunuz markaları paylaşırsanız çok sevinirim

5 CEVAP

elifozdemir

Pro Choice Balıklı Hypoallergenic Köpek Mamasını kesinlikle tavsiye ederim içeriği zengin ve özellikle hassas derili köpekler için üretilmiş, biz bittikçe yeniliyoruz hiçbir problemimiz kalmadı

zelihapekin

arkadaşım köpeği için neredeyse bir senedir pro choice hipoalerjenik mama kullanıyor ve çok memnun, araştırmanızı öneririm

Siyammm

Felicia nın kediler için hipoalerjenik vardı köpekler içinde olabilir kullananlar memnun gibi

Sselin1

Gerçek anlamda hipoalerjenik mama düşünüyorsanız vetlife tavsiye ederim tabi receteli mama oldugu icin fiyatlari daha yüksek oluyor. Tabi ciddi bir sorunu yoksa diger mamalari deneyebilirsiniz