Kedimin Burnunun Üstü Baya Kuru Ne Yapmalıyım ?

nergiss

2 gün önce yavru bir kedi bulduk sokakta burnunun üstü baya garip kuru gibi elimizden geldiğince bakmaya çalışıyoruz sizce nedeni ne olabilir?

3 CEVAP

Bellasmom

Burnu kuru ve patileri çok sıcaksa büyük ihtimalle ateşi vardır, hastadır. Veterinere götürmenizde fayda var.

Bizimkinin de burnu ara sıra çok kuru oluyor normal bence ama eğer ateşi varsa direkt veterinere gidin

nergiss

hyr patileri normal soğuk sadece burnunun üstü garip ve kuru