Kedim Kustu

Sibelcakil

Kedim sabah gayet hareketli iyiydi mamasını yedi tuvaletine çıktı. Öğle uykusuna yattıktan sonra bir türlü kalkmadı, kalktığında ise durgundu. Bir süre sonra köşeye gidip kustu.. bana köpüklü gibi geldi. Hemen veterineri aradı yarına kadar bekleyin dedi sizce sebebi ne olabilir, ilk defa kustu

2 CEVAP

gokce99

kediler şu şekilde kusar akut kusma kediler tüylerini yalarken bir miktar tüy yutarlar.Ve bu tüyleri çıkarmak için ya kusar yada çişiyle çıkarır.Bunun normal olduğunu ve kedinizin hala sağlıklı olduğunu unutmayın.Kustuktan sonra banyo yaptabilir,onunla gezebilir veya oyuncaklarıyla dikkatini dağıtabilirsiniz:)

İtalik Yazı

Sibelcakil

Teşekkürler aynen dediğiniz gibiymiş. 1 gün boyunca durgundu kendine geldi.