Köpeğimin Derisinde Böyle Birşey Çıktı.

Afroditpasa

Herkese merhabalar 11 aylık Fransız Bulldog kopegimizin sağ yan tarafında hafif bir şişlik var. Tırnak büyüklüğünde ve üstü pütürlü. Sizce bu ne olabilir ve nasl tedavi edebiliriz lütfen yardım edin.

2 CEVAP

Bir çeşit maya veya mantar olabileceği gibi önceden aldığı minik bir yaranın kabuğu da olabilir. Veteriner, basit bir sürüntü testi alıp 10 dk.da anlayabilir. Veterinere götürün derim. Geçmiş olsun

Afroditpasa

Teşekkür ederim yardımınız için içim rahatladı korkmuştum bende çok sağolun