Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Labrador mu beagle mı?

SudeColak1
SudeColak1

182


Her bakımdan değerlendirme olarak

12 Cevap

Gsima
Gsima

2747


tabiki labrador

zcerenoktay
zcerenoktay

18530


Labrador bence. Ama zaten labrador ve beagle çok farklı kulvarlarda köpekler. Karakterlerini iyice internetten inceleyin. Sonuçta size kalmış bir durum. Aldığınızda 15 sene bakıcaksınız :)

pelinakcan
pelinakcan

2564


tabi ki de labrador benim labradorum var çok sakin bakımı kolay ve seni koruyor.ama eğer köpeği almadığın için bunu soruyorsan bir düşün çünkü gerçekten bakımı çooook zor yani bir bebeğe bakıyor gibi hadi diyelim aldın 1-2 sene baktın sonra bıkarsan işte o zor

savaskandefne19
savaskandefne19

2197


Evde Çocuk varsa beagle

BerkOtar
BerkOtar

527


Labrador küçük köpekten fayda gelmez şahsi görüşüm

elifersoy
elifersoy

306


Evde beslenebilecek en iyi köpek labrador tabiki ve sakin olsun dersen dişi olanını öneririm. Fakat daha ufak bi ırk düşünürsen benim gibi; beagledan yana kullan şansını :)

ErenS
ErenS

127


İkiside harika köpekler. ..ama Retriever lardan yana kullanirsaniz daha zeki daha ilımlı daha sakin ve sevgi doludur derim...hiç bir zaman labradordan vazgecmedim...seçiminiz ne olursa olsun sonuçta 2 side harika sizinle uzun sağlıklı yasasin...hatta fırsatınız var ise barınakları birine şans verin

Bence labrador sadık oluyorlar

Gofretsla
Gofretsla

116585


beagle

dollfacepersian
dollfacepersian

123704


İki kopekte her köpek gibi eşit derece de mükemmeller. İyi olma durumu sahibine bağlıdır. İyi liderlik edilmezse,sosyalleştirilmezse,ihtiyaçları tam yerine getirilmezse iki ırkta her köpek gibi sahipleri tarafından kötüleştirilirler. Yani kötü kopek yoktur,kötü sahip vardır.
Bu ırklara gelince ikisi de" uyumlu ırk" grubundadır ve ilk kez köpek bakacaklara uygundur diyebiliriz. İkisi de enerji ihtiyacı bol olan köpeklerdir. Enerji ihtiyaçları ve diğer sosyalleştirme,liderlik ve temel ihtiyaçları tam karşılanırsa mükemmel olmaya devam ederler.

Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
1292 Görüntüleme
12 Cevap
1 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor