Kızgınlık Süresi

momo44

Arkadaşlar kedim 8 aylığı geçti ve bugün 2 gün ve yerde yatıp sürtünüyor acayip sesler cıkartıyo fazla miyavlamıyor ama bunun kızkınlık olduguna eminim cünki başkasıniñ kedisindede gördüm peki bu kaç gün sürcek bilgisi olan ?

1 CEVAP

Gmzdlr

5 yada 7 gün sürebiliyor cinsiyle alakalı diyorlar benim kedim 7 gün sürüyordu 10 yada 15 gün arayla tekrar kızgınlığa giriyordu şimdi havalar soğudu ara daha uzun olabilir bence hemen kısırlaştır tekrar tekrar kızgınlığa girerse bunalıma giriyor ve değerlerinin düşmesine sebep oluyor