Dişi Ve Erkek Kedim Aynı Kaptan Yemek Ve Su Yada Aynı Tuvaleti Kullanırmı

Bella01

Dişi ve erkek kedim aynı kaptan yemek ve su yada aynı tuvaleti kullanırmı

2 CEVAP

Sselin1

Istesenizde farkli kulanmiyorlar zaten :). O anlamda egitilmiyor kediler 2 tuvalet kabi koyasaniz da karışık kullaniyorlar mama kabi icinde gecerli. Birbirlerini yalayan canlilar zaten oyüzden kişisel alan yaratmakta anlamsız oluyor.

ZehraBulutt

Alıştıktan sonra kullanırlar ama ilk başta ayrı olmalı. Daha sonra da yemek kabı iki tane olsa daha iyi kavga edebilirler yemek için.