Polivit Vitamin

Eczaneden polivit vitamin aldım sokak kedileri için bildiğim kadarıyla uzun vadeli kullanmak yanlış o yüzden 15 gün kullanıp biraz ara vereceğim. Yavrulara içirebilirim ama yetişkinlere enjektörle bir şey içirmek imkansız hale geldi. Sularına katsam olur mu? Olmazsa yaş mamaya katarım ama hazır yaş mama bitti olsa bile her gün veremezdim.

17 CEVAP

Yavru Kedimde üst solunum hastalığı çıktı veteriner 300 tl para istedi kan alınması lazım bulaşıcı bir hastalığı var veteriner sırf para kazanmak için vitamin lazım dedi polivit vericem başka yerde de okudum poliviti ama hergün vermeli miyim ne şırınga ile verecem ne kadar vermeliyim ?