Merhaba Arkadaşlar Yavru Kedim Var Süt İçiremiyorum Heç İçmiyor Çok Üzülüyorum Yardımcı Olurmusunu

DIYANA

yavru kedime süt içiremiyorum inek sütü verirsem olurmu yardımcı olun arkadaşlar lütfen

5 CEVAP

07emn

Kedine inek sütü verebilirsin ama koyduğun süt kadar sıcak su eklemelisin ağır gelebilir çünkü sütün ılık olmasına dikkat et ben kedimi başlarda enjektle besliyodum daha sonra mama kabından içmeye başladı

DIYANA

teşekkür ederim arkadaşlar artık süt içiyorda şişini yapıyor kakasını yapmıyor

07emn

Yani eğer mama kabundan almıyorsa enjektör iyi Bi fikir olabiliyor :)

Badems

İnek sütü vermeyin. Gaz yapar karnının şişmesine sebep olur. Yavru kediler için satılan süt tozu karışımlarından alıp enjektörle verebilirsiniz.

Kediler süt sevmezler süt onları ishal yapar süt vermek sadece çizgi filmlerden gelen bir adettir