Pro Plan Mı Kullanmayalım N&D Mi ?

serhatokta

Sizce hangisi daha kaliteli ?

4 CEVAP

İçerik olarak ND daha iyi.

TATA4242

İçerik
Pro Plan Adult Tavuklu ve Pirinçli Yetişkin Kedi Maması 10 kg
Mısır Glüten Unu
Vitaminler
Kümes Hayvanları Türevleri Unu
Pirinç
Buğday Unu
Taurin
Maya
Aroma
Karışık Tokoferollerle Korunmuş Sığır Yağı
Mineraller
Tavuk Eti
Soya Proteini Izolatı
Balık Unu
Kurutulmuş Yumurta Ürünü
Bu içeriğe mn.350 lira vermek isterseniz sizin tercihiniz,hayır Nd temsilcisi gibi oldum iyice.Arkadaşlar beni iyi dinleyin,şu içerik ne gözünüzü sevim.Bu içeriği Farminanın matisse ürünü bile karşılıyor ve profesyonel olmamasına rağmen,biri 350 lira mn.diğeri maks 250 lira.Nd alın lütfen diyorum,paranıza yazık etmeyin.petlebi

Talha Yönet

@TATA4242
ALIŞVERİŞ
KEDİ ÜRÜNLERİ
KÖPEK ÜRÜNLERİ
KUŞ ÜRÜNLERİ
GÜNÜN FIRSATLARI
KAMPANYALAR
BARINAKLARA BAĞIŞ
TOPLULUK
YUVA ARAYANLAR
SORU CEVAP
FOTOĞRAF YARIŞMASI
VETERİNER KLİNİKLERİ
REHBER
İletişim
Hakkımızda
Yardım
Rozetler & Pati Puan
Teslimat Koşulları
Garanti ve İade Süreci
Gizlilik Politikası
Satış Sözleşmesi

Yetişkin Kedi Maması
N&D
Ürün Detayı
N&D Tavuklu ve Narlı Düşük Tahıllı Yetişkin Kedi Maması 5kg
4.8/5 Puan (8 Yorum)
213,95 TL 264,00 TL
23 saat 55dk içinde sipariş verirseniz yarın kargoda!
Son Kullanma Tarihi: 24/04/2021
ÜRÜNÜN HEDİYELERİ
Ciao Ton Balıklı ve Tavuklu Sıvı Kedi Ödülü 14gr (4'lü)
8.29 TL HEDİYE!

Ciao Tavuklu ve Deniz Taraklı Sıvı Kedi Ödülü 14gr (4'lü)
8.29 TL HEDİYE!

Ciao Ton Balıklı ve Deniz Taraklı Sıvı Kedi Ödülü 14gr (4'lü)
8.29 TL HEDİYE!

KAPIDA ÖDEME YAPABİLİRSİNİZ
15 GÜN ÜCRETSİZ İADE İMKANI
İLGİLİ KATEGORİLER
BU ÜRÜNÜ KİMLER KULLANIYOR?
Tekir Kedi
Scottish Fold
Sarman
Van Kedisi
British Shorthair
Ankara Kedisi
Tuxedo (Smokin)
Kedi
American Wirehair
Chartreux
Sphynx
44.4%
7.4%
11.1%
14.8%
Task Irklar
Tekir Kedi 12
Scottish Fold 4
Sarman 3
Van Kedisi 2
British Shorthair 1
Ankara Kedisi 1
Tuxedo (Smokin) Kedi 1
American Wirehair 1
Chartreux 1
Sphynx 1

  • Bu rapor petlebi.com'a evcil dostunu kaydetmiş üyelerimizin verdikleri siparişler üzerinden referans olması amacıyla otomatik olarak derlenmiştir.

AÇIKLAMA
TAKSİT
İADE
MARKA
N&D
MENŞEİ
İtalya
BARKOD
S.K.T.
AĞIRLIK
5 kg
Natural and Delicious düşük tahıllı tavuklu ve narlı yetişkin kedi mamasıdır.

Mama içeriği yetişkin kedilerin ihtiyaçlarına göre düzenlenmiştir.

Formülünde bulunan yüksek miktarda protein sayesinde kedinizin kas sağlığı için faydalıdır.

Natural & Delicious bir İtalyan ürünüdür, formülü tam olarak kedi ve köpeklerin damak tadına, metabolizmasına ve doğasına uygun olarak düzenlenmiş ve geliştirilmiştir.

İçerik

Taze Kemiksiz Tavuk (24%)
Kurutulmuş Tavuk Eti (24%)
Kılçıksız Buğday (10%)
Yulaflar (10%)
Tavuk Yağı
Kurutulmuş Tüm Yumurtalar
Taze Ringa Balığı
Kurutulmuş Ringa Balığı Eti
Balık Yağı
Hidrolize Hayvansal Proteinler
Bezelye Bitkisel Lif
Kurutulmuş Havuc Kurutulmuş Şifalı Bitki Unu
İnulin
Fructooligosakkarid
Mannan-Oligosakkaritler
Nar Tozu (0.5%)
Kurutulmuş Elma
Ispanak Tozu
Pisilyum (0.3%)
Frenk Üzümü Tozu
Kurutulmuş Tatlı Portakal
Toz Yaban Mersini
Sodyum Klorür
Kurutulmuş Bira Mayası
Zerdeçal Kökü (0.2%)
Glukozamin
Kondroitin Sülfat
Kadife Çiçeği Özü (Lutein Kaynağı). İçerik dediğin böle olur,bak buda tavuklu hatta purinadan daha ucuz düşük tahıllı nd ürünü.Karar sana kalmıs.

TATA4242

Sinirlendiğimden,kopyalamayı bile becerememişim,inanmazsınız diye bu siteden kopyaladım hepsini.Nd yi şöle düşün orijen 5 kg min 350 lira nd 10 kg tahılsız 350_400 lira o.15 nd.18 karbonhidrat içeriyor.Tam bir fiyat performans,ürünü Nd ve tek rakibi Orijen.Farkındaysanız büyük markaların reklamı yoktur.Reklamı olan küçük markalardır.Mal iyiyse kendini sattırır zaten,değerli malı satmak için,bağırmaya gerek yok,tıpkı altın gibi.Kapalı çarşıda altıncıların(kuyumcu) bağırdığını görmedim.Çünkü malı iyi yani değerli,alıcısı var zaten.Bunuda bazı markaların reklamlarını fazla görüyor olmamdan ötürü söyledim.

Ayshenur

Tabiki nd içerik karşılaştırması yapılması tablolar var istersen atayim