Kedim Her Şeyi Isırıyor

7rtta

6 aylık dişi bir kedim var inanılmaz yaramaz.Evdeki perde sandalye her şeyi ısırdı tırmaladı kopardı.Bir de geceleri perdeye asılı kalıyor bekliyor orda

4 CEVAP

Badems

Bizimde sandalyelerimiz kopuk ne yazık ki, tırmalama tahtasına alıştırmaya çalışın kedi otlarıyla. Perdeye de bence fısfıslı bir şişeye kolonya koyup arada sıkın gitmemeye alışacaktır.

7rtta

Tırmalama tahtası var alıştı ona sanki kasıtlı yapıyor gibi kızdıkça yapıyor tırnaklarını kesince bu sefer ısırarak koparıyor her şeyi

Badems

Yeterince ilgilenebiliyor musunuz, ilginizi çekmek için de yapıyor olabilir

7rtta

Gayet iyi ilgileniyoruz kişilik olarak öyle sanırım tekirlerin kendine özgü kişilikleri varmış diye okudum