Arkadaşlar Çiş Spreyleri İşe Yarıyor Mu ?

sengulabdl

İşe yarayanlarda yaramayanlarda yorum yapabilir mi lütfen ?6

8 CEVAP

zeynosece

Çiş spreyine para vermeyin derim ben. Eczaneden amonyak alın. Hiçbir farkı yok. Sadece süslü kutularda adı çiş damlası oluyor. Ve tabii daha pahalısı.

prensesim35

hayır ben köpeğime almıştım ama işe yaramadı bence almayın

AylinMaya

Benimde maya geldiğinde ilk aldığım şey oydu ama zaten geldiği gibi yerlere yaptığı için yerden pedine sürdüm ve yapmasını istediğim yere koydum yerine yaptıkcada sevdim ödül maması verdim özellikle oyundan sonra uyku ve su içtikten sonra pedine götürün koklayınca 3 kez yere 1kez pede yapıo ama yavaş yavaş tabi değişiyo :)

Evet ama yavru köpekler için kokusu biraz ağır gelebiliyor

Deathless

Ciş spreylerinin ise yaradigini zannetmiyorum. Tamamen egitmeyle ve itaatle alakali bir durumdur bahsettiginiz. Tuvalet egitimi icin sabirli olmalisiniz, 6 aylik olana kadar zorlanabilirsiniz. Ayrica tuvaletini yaptigi yeri iyice temizlemelisiniz cunku kopeklerin koku duyusu cok yuksektir. Ayni yere yapabilir.

Zuzumm

Ben aldım çok yararını gördüm daha 2 bucuk aylıkken pede yapması gerektiğini anladı sprey sayesinde . Tabi ki her çiş yada kaka yapacağını anladıgınızda pede götürüp koklatmanız lazım.

tunagurdal

Bulunduğum çevrede genelde %50 işe yaradığını gördüm. Ancak çişini yaptığını belirli bir yer varsa sirkeyle silerseniz oraya bir daha yapmıyor. Tabi buda kesin işe yarıyor diye bir şey yok :/

Badems

Sirkeli suyla silebilirsiniz yaptigi yerleri.