Köpek Mamasi

Ebruyamalii

Köpegim yemek yemiyor 1 haftadir nedense cani istemiyor gibi ne yapmaliyim

2 CEVAP

yarengenc

farkli mamalarin kucuk boylarindan alip deneyebilirsiniz ya da sevdigi odul mamasi/sosis gibi bir sey varsa en azindan sevdigi seylerden verebilirsiniz ama bir haftadir boyle bir durum varsa en iyisi sagligiyla ilgili bir sorun olup olmadigini ogrenmek icin veterinere sormaktir diye dusunuyorum

serkantugan

Aynen köpek mamasında marka değişikliğine git. Küçük boylardan al ilk olarak sonra beğenirse büyük paketinden alırsın. Ödül maması falan da ver, yaş köpek maması da ver iştahı açılana kadar.