Kedim Karma 2 Aşısı Oldu Ateşi Var Ve Aşırı Halsiz Ne Yapmalıyım?

minahlfby

kedim 3 aylık karma aşısı oldu. Aşırı halsiz ve ateşi var iştahı da yok azıcık su içti saatlerdir. Sadece yatıyor ve uyuyor veteriner hekim o bölgeyi ov dedi ovmayı bırakın hafifçe parmaklarım temas ettiğinde çığlığı basıyor çok canı yanıyor olmalı ne yapmalıyım ?

4 CEVAP

lwb

şu an olan şeyler bir kaç gün normal ama geçerse tekrardan bir hekime götürmelisiniz

Sut_lac

Bizde de oldu malesef bir buçuk gün yattı yemedi içmedi ateşi de vardı cok sükür gecti, biraz sabırlı olmak gerekiyor gecmis olsun.

minahlfby

çok sağolsun:)

minahlfby

çok sağolsun:)