Köpek Bakımı Ve Aşıları

Catloveerr

Arkadaşım köpek sahiplenmek istiyor. Aşılar hakkında bir bilgimiz yok. Hangi aşıların ne kadar sürede yapılması gerekiyor? Köpek bakımında nelere dikkat edilmeli? İzmirde tecrübeli ve uygun fiyatli veterinerler neresidir? Köpek bakanlar bilgilendirirse çok memnun olurum.

8 CEVAP

yarengenc

kopegin iki tekrar yapilan 3 asisi var
karma
korona
bronsil
ilk yavruyu aldiginizda
1.hafta ic dis parazitleri
2.hafta karma
3.hafta korona+bronsil
4.hafta karma
5.hafta korona bronsil
6.hafta kuduz
sonrasinda her 2 ayda bir ic dis parazitlerin tekrari
ve her yil birer kez kuduz karma bronsil korona tekrari
tabii ki veterinerinizle konusmaniz daha saglikli olur ama benim kendi kopeklerime yaptirdigim kadariyla boyle ilerliyor

Kral köpek ailesini instagramdan takip edebilirsiniz

ygiz_mrtt

Aşıları sabit ancak bakımı cinsine ve yaşına göre değişiklilik gösteriyor oyun ihtiyacı, tüy fırçalanması gibi faktörlere bağlı olarak.

Catloveerr

Çok teşekkürler bunun dışında gerekli başka bir aşı yok değil mi

Siyammm

Evde bakçaksanız yuvaya ihtiyacı olan veya cins istiyorsanız king Charles bence biçilmiş kaftan

Catloveerr

Evde bakılacak

Catloveerr

Teşekkür ederim

Catloveerr

Teşekkür ederim