Köpeğim Yemek Yemiyor

gokce99

golden köpeğim var. 0-6 aylık arası 2 gündür yemek yemiyor. ve çok uyuyor normalde 5 saat uyurdu şimdi ise 7 saat uyuyor gezmeyi severdi.Artık dışarı çıkmak istemiyor ne yapacağım:(

5 CEVAP

Iyice kaynamış tavuk ve yağsız tuzsuz pirinç lapası denediniz mi? Genelde o yaş grubu köpekler buna dayanamaz.

gokce99

hasta değil veterinerimiz öyle dedi

Siyammm

Sanırsam hastalanmış vete görürseniz iyi olur

Shaco

hastalık belirtisi olabilir yakınlarda bir tranva geçirmediyse hastalıktır vete götürün

Shaco

özellilkle o yaş arası küçük yavru köpeklerde küçüklikten ciddi hastalıklar olabiliyor