Kedinin Cinsi Nedir?

Sudely

Merhaba, bu tatlı dostumuz bugün evimizin önüne geldi.Fakat cinsini bir türlü anlayamadık.Yardımcı olursanız çok sevinirim.

9 CEVAP

Siyammm

Arkadaş kedi rusyada zor bulunuyor kedi sokak kedisi yapmayın gri tekir işte

merveaydar

griyse russian blue, uzun tüylüyse maine coon veya norveç orman kedisidir bu sitede :) sormaya bile gerek yok :)

Siyammm

Kedi tekir , yeşil gözlü gri her kedi russian blue değildir russian blue nadir bulunan bir cinstir

Sselin1

Kırma olabilir evden kaçıp çiftleşen kediler olabiliyor sonuçta.

BalliBadem

Russian blua point gibi duruyor

Catloveerr

Russian blue

hcerenk

Kafasında M var sanırım. Çok net göremedim ama. Gri tekir.

rest61

belki evden kaçmıştır, sevmeye çalışın bakalım kaçıyor mu. korktuğu için yaklaşmayabilir ama. siz kapının önüne su yem bişeler koyun derim. evden kaçmışsa kendine yemek bulupta yiyemez sokakta. sokak kedisiyse zaten başının çaresine bakar, siz elinizden geleni yapmış , vicdanınızı rahatlatmış olursunuz en azından

Sudely

Kedi buradan gitmiyor.Sokak kedisi olduğunu zannetmiyorum kendini sevdiriyor ve besili.Evden kaçmış ve ya sahibinin bıraktığını düşünüyorum.