Kedim Bıyığını Yaktı?

cavdartarlasi

Arkadaşlar şapşal kedim ocağa zıplayıp bıyıklarının bi kısmını yaktı. Başka bişeyi yok iyi yani. Merak ettiğim bunun onda n gibi bi etkisi olur, aynı çünkü ben bi değişiklik göremedim.

4 CEVAP

surpriz

doğru bilgi mi bilmiyorum ama kedilerin denge sağlamasında kulak içi kadar bıyıkları da etkiliymiş. ben pek bilimsel olarak görmüyorum bu bilgiyi. emin değilim. bir de karanlıkta bıyıkları sayesinde etrafında yakınında bir cisim olup olmadığını bıyıkları sayesinde anlıyorlarmış. en fazla bunlarda bir sorun yaşar diye düşünüyorum

Kediannesi12

Ya kıyamam ona kuzucuk

Siyammm

Kediler bıyıklarını algıda ve bir yerden vücudunu geçirip geçiremeyeceğini anlamada kullanır ev kedisi bence bişey olmaz

cavdartarlasi

Tipsiz gözüküyor sadece bakışları komikleşti, evet şimdilik iyi. Teşekkürler araştırıyorum ben de ama çok sorun olacak bi durum yokmuş.