Seçicilik

Shaco

Benim kızım için beğenebileceği seçici iştahların sevdiği mama öneriniz var mı yada kullandığınız ? (kuru mama) lütfen tavsiyelerinizi bekliyorum.

19 CEVAP

Shaco

nd fazla koku yapıyor köpeğimin maması önünde durduğu için çok koku yapıyor ve fazlada sevmiyor. orijeni deneyip görücem fiyatın bir öenmi yok benim için

Shaco

benim için sıkıntı değil annem mama kokusna tahammül edemiyor maalesef :/ alırsam dana etli alıcam balıklılar biraz daha fazla kokuyor genel olarak .

Shaco

çok teşşekürler tekrardan

Shaco

bilgilerini üşenmeden uzun uzun bana paylaştığın için