Kedinizin Üzüldüğünü Nasıl Anlarsınız?

Cuneytelgok

Kedim ara sıra çok garip davranıyor.Bazen sürekli bağırıp benden kaçıyor sebebi ne olabilir?

3 CEVAP

rest61

benim kedimde canı sıkıldımı koridora geçip bağırırdı, evde kapalı kapı görse önüne geçip bağırır. bir de çiftleşmek istediğinde bağırıyor.

Neon18

Bir çok sebebi olabilir ;
kızgınlığa girmiş olabilir
az ilgi gösteriyorsundur oyun oynamak istiyor olabilir
yanlışlıkla canını acıtmışsındır
eğer oyun istiyorsa bunu zaten anlarsın fakat aksi bir durumsa biraz ona vakit tanı yavaş yavaş yaklaşıp davran zamanla elbette düzelecektir

Neon18

Bir çok sebebi olabilir ;
kızgınlığa girmiş olabilir
az ilgi gösteriyorsundur oyun oynamak istiyor olabilir
yanlışlıkla canını acıtmışsındır
eğer oyun istiyorsa bunu zaten anlarsın fakat aksi bir durumsa biraz ona vakit tanı yavaş yavaş yaklaşıp davran zamanla elbette düzelecektir