Sokak Kedisi Yaralanmaları

nnkk1313

Merhabalar,
Uzun süredir beslenme ihtiyaçlarını üstlendiğimiz sokak kedilerimizden birinin bir köpek ya da fare tarafından yaralandığını düşünüyoruz.
Götürdüğümüz belediye kliniği haftasonu olduğunu ve veterinerlerin sabah geldiğini söyleyerek müdahalede bulunmadı. Tuvalet ihtiyacı için kendisi kalkmıyor, çukur açarak biz yardımcı oluyoruz. Fotoğraflardaki görüntü için üzgünüz acil müdahale olarak ne yapabiliriz? Baticon kullanılabilir mi?

1 CEVAP

Esra12345

Bence açık yaraya siz müdahale etmeyin steril bir ortamda tutun sabahı bekleyip acil veterinere götürün