Kedim Bana Karşı Çok Saldırgan

Kedimiriltisi

5 aylık bir british yavrum var.40 gunlukten beri benimle. Ve yalnizca bana karsi hircin ve saldirgan. Onunla en cok ilgilenen ben olmama ragmen. Ornegin esime karsi cok sevecen. Ama beni surekli isiriyor ve ciziyor. Nasil bir yol izlemeliyim? Artik gercekten cok canimi yakmaya basladi cunku

2 CEVAP

rest61

benimde bu psikopattan var, aşırı ilgi sevmiyor. her şeyiyle ben ilgilenmeme rağmen gider başkalarına sevdirir kendini benden kaçar. serbest bırak dönerse senindir :D

Esra12345

Eğer oyun oynarken elinizle ve ayaklarınızla oynamasına izin verdiyseniz oyun sanıyordur hala tavsiyem sizi çizmeye ve ısırmaya çalıştığında dikkatini başka bir oyuncağına çekin