Kedim Çok Vahşi

07emn

Kedim ortalama 1 aylık ve hiç yerinde durmuyo evet oyun çağı ama süreli her yerimi çiziyo ve ısırıyo sürekli Bi ısırma isteği var sizce bu durum normal mi ve düzelir mi?

8 CEVAP

Deathless

Oyun oynama ihtiyaci hissediyodur. Ip yumagi gibi oyuncaklar verebilirsiniz.

Badems

Muhtemelen 6 aylığa kadar devam eder bu durum zaten yavru olduğu için. Biraz fazla ilgilenip oyuncak alın bolca.

Alparslan88

Dişleri kaşınıyordur birde biz kendi çocuklarımızı bile severken sert sevip bizlere karşı cevap vermesini seviyoruz aynısını baktığımız diğer canlılara da yapıyoruz ama bu durum devam ettikçe bizleri rahatsız ediyor o ise oyun oynadığını düşünüyor :) arkadaşların dediği gibi 6 ay dan sonra sorun kalmaz gibi

07emn

Oyuncakları var tabide sürekli benimle uğraşmak istiyo birde tırnaklarını kestirsem sorun olur mu ? Çok uzadı

Badems

Tırnaklarını kestirin tabii ki. Evde kendiniz de kesebilirsiniz, pembe kısımlara yaklaşmayarak beyaz kısımları kesmeniz gerekiyor.

pelinakcan

veterinerler tırnağını kökten alıyor ve kimseyi tırmıklamıyor dişe gelirse onu veterinere sorun

polo

ne fena bir poz vermiş bir aylık kedi sanki sizden birşeyin hıncını çıkarıyor ben resimden bile korktum

Tarcinn

Tırnaklarını kestirmelisiniz uzamış, size zarar verebilir. Tırmalama tahtanız var mı ? Eğer yoksa bir tane edinmelisiniz :)