N&D Kinoa Köpek Maması

raikeslee

Anket

Kinoa serisinden memnun kaldım
(1 oy)
Balkabaklı seriden memnun kaldım
(3 oy)
Toplam (4 oy)

Arkadaşlar merhaba çok hassas ,hipoalerjenik pomeranian cinsi bir köpeğim var çogu mama alerji yapıyor ve derisi kızarıyor, N&D nin sadece veterinerlerde satılan Kinoalı SKIN & COAT serisini kullanan var mı? Balkabaklı seri ile ikisinin arasında kaldım aynı şekilde hassas köpeği olan bu mamalardan birini kullanan var mı ?

2 CEVAP

Selam
1 yaşına kadar pug cinsi dostum için tahılsız balkabaklı olanından ve 1 yaşından sonra kineolı geyik etlisinden kullanmaya başladım tüy dökümü az ve derisinde herhangi bir sıkıntın yaşamadım pug cinsleri her daim aç olduğu için iştah ve yeme konusunda bir sıkıntım da olmadı ben tavsiye ederim ama bahsettiğiniz gibi sadece veteriner ya da pet shoplarda bulunuyor. PETLEBİ bu olaya el atabilir belki çünkü talep var bu mamaya
Dediğim gibi tüyleri yumuşak ve canlı herhangi biri derini döküntüsü de görmüyorum taradığımda
Umarım faydalı olmuştur

elifozdemir

N&D yi kullanmadım ama benim de pug cinsi köpeğim var çok fazla deri problemleri yaşadık kaşıntı,kanamalar, açılmalar. Sonucunda pro choice hipoalerjenik mama kullanmamızı önerdi veterinerimiz, iki senedir kullanıyorum çok memnunum. Siz de bir araştırın umarım memnun kalırsınız