Kedimin Poposunda Kan

dududu4

5 gün önce kısırlaştırdıgımız dişi kedimizin poposundan bugün çok az kan geldigini gördüm. Bi fikri olan acil yardım edebilir mi neden olabilir

5 CEVAP

ZehraBulutt

Kabız mı kediniz zorlandığı için kanamış olabilir.

ZehraBulutt

Biraz malt verebilirsiniz rahat yapması için.

dududu4

Öyle bir şey farketmedim. Kakası her zaman sert oluyor umarım o yüzdendir. Ameliyatla alakalı bir durum olmasından korktum. İç kanama gibi bi şey olsa belli olurdu sanırım

Ayshenur

Veterinere götürün direk bence

BalliBadem

Ameliyattan bu yana yaş mama mı kuru mama mı yiyor eğer kuruysa kediler kışırlaştırıldıktan sonra (iyileşme sürecinde) kabız olmaya meilllidir