Düşüncelerinizi Paylaşır Mısınız? (Önemli)

Rkandu11

Gözümüzdeki yeşillik umarım kötü bir şey değildir. Kızgınlığı yeni bitti, bundan önceki kızgınlık sürecinde ve daha önce böyle bir durum yaşanmadı. İnşallah kötü bir şey değildir. Veterinerimle görüşücem.

1 CEVAP

RaGe

Çokta önemli bir durum değildir. Benimde profil resmimdeki kedimin gözlerinde de hafif yeşillik vardır. Ancak görüşünde bir sorun oluşturup oluşturmadığını kontrol edin. Belirli yerlerden birşeyler göstererek dikkatini çekip çekmediğini kontrol edin. Yinede söylediğim gibi sorun olan bir durumun olmadığını düşünüyorum :)