Ne Yapmam Gerekiyor?

Rkandu11

Gözümüzde böyle bir durum meydana geldi, göz merceği yeşil halini aldı. Ne yapmam gerekiyor, bulunduğum yerdeki veteriner önemli bir şey değil dedi, ailem cenazeye gitti araba burda değil, başka yere götürme imkanım da yok.

5 CEVAP

eozgeu

Başka veterinere gidin viral durumlarda da böyle olabiliyor. Önemsiz gibi degil.

eozgeu

göz pomadı eğer 3 gün içinde işe yaramazsa kan tahlili yaptırmanızı öneririm. ben de o tarz bir problem yaşadım bu arada. kedinizde halsizlik iştahsızlık kusma ishal gibi durumları da gözlemleyin fark ederseniz beklemeden veterinerinizden kan tahlili yapmasını isteyin yaklaşık 90 100 lira hemogram kan testi. İnşallah geçer ve gerek kalmaz geçmiş olsun.

Ayshenur

Başka bir veterinere danışın önemsiz bı şey gibi durmuyor

Rkandu11

Başka bir veterinerle görüştüm, Göz pomadı almaya gidiyorum. Düşünceniz nedir?

Rkandu11

Çok teşekkür ederim sağolun