********'Dan Açık Mama Alan Oldu Mu Hiç? Bide Yaş Mama Şart Mıdır?

gamzearz

Ben hep kuru mama ve sıvı ödül maması verdim ama yaş mama da vermeli miyiz daha mı faydalıdır? Bu güne kadar proplan, hill's, royal canin yedirdim kedime normal ambalajlı, artık n&d açık mama almak istiyorum ******** sitesinden kötü müdür acaba bilgisi olan var mı

2 CEVAP

BalliBadem

********ı bilmiyorum ama yaş mama vermemeniz büyük eksik yaş mamanın dünya kadar faydası var haftada bi kaç kez 2 güne 1 vs verebilirsiniz ama içeriği düzgün bi yaş mama olsun kendinizde yapabilirsiniz ben kedimin istediğini düşününce veriyorum buzlukta porsiyonlar halindeler eskiden hergün yiyodu şimdi haftada 3 gün falan yiyor

gamzearz

Tüh ya hiç bilmiyordum gerekli olduğunu önerebileceğiniz bir yaş mama var mı yavru kediler için bi bakıp yazabilir misiniz veriyim bundan sonra :(